خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی با بیان اینکه نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، همه ساله برگزار خواهد شد، گفت: تبریز را به بهشت استارت آپ‌های ایران تبدیل می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از واحد خبر پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، علی جهانگیری در دومین استارت آپ ویکند تبریز از رویدادهای جنبی پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، اظهار کرد: اینکه بخش خصوصی متولی این برنامه است، نشانگر شناخت بخش خصوصی از فضای کسب و کار کنونی و آینده‌ کشور است که ضرورت دارد این استقبال و حمایت از طرح‌های فناورانه را مغتنم بشماریم.   
وی با تأکید بر اینکه تبریز را به بهشت استارت آپ‌های ایران تبدیل می‌کنیم، عنوان کرد: همه جا می‌گویند که دولت از فناوران حمایت نمی‌کند، این در حالی است که بدون اینکه کسی به ما اجبار کند و یا بخشنامه‌ای وجود داشته باشد، نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی را همه ساله برگزار می‌کنیم.
جهانگیری با بیان اینکه هدف از نمایشگاه ربع رشیدی، نشان دادن دستاوردها نیست، گفت: هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه، تجاری‌سازی فناوری است و به این منظور فناوران و هم متقاضیان فناوری در این نمایشگاه شرکت کردند همچنین از وزارت دفاع، صنایع استان، شرکت‌های فعال در بخش انرژی که به نوعی مشتریان فناوری هستند، برای بازدید از نمایشگاه دعوت شده است.  
مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی خاطرنشان کرد: طبق ارزیابی پژوهشکده‌ توسعه و برنامه‌ریزی جهاد‌دانشگاهی سال گذشته 10 تا 12 درصد طرح‌ها موفق به فروش دانش فنی و یا راه‌اندازی کسب و کار جدید شدند که موفقیت بسیار خوبی است.
گفتنی است پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع‌رشیدی از 20 تا 24 آبان‌ماه سال‌جاری در نمایشگاه بین‌المللی تبریز برپا است و در جریان برگزاری این نمایشگاه 28 رویداد فناورانه برگزار می‌شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید