خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: وزارتخانه آمادگی دارد تا از ایده‌ها و طرح‌های کارآفرینان خیر، حمایت مالی کند.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی در همایش "خیرین کارآفرین، کارآفرینان خیر" در مجموعه تلاش اظهار کرد: از محل منابعی که برای اشتغال روستایی و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر جمعیت در نظر گرفته شده، آمادگی داریم برای طرح‌ها و ایده‌های خیرین کارآفرین و کارآفرینان اختصاص بدهیم. البته به دنبال پول‌پاشی نیستیم و درصددیم تا کار ارزشمند کارآفرینان به جای اثربخشی برود.
وی گفت: امسال تندیس مرحوم عالی‌نسب را به عنوان جایزه کارآفرینی انتخاب کردیم و معتقدیم کسانی که دانش، سرمایه و پول خود را به این کشور میخ می‌کنند، ارزشمند هستند و فضایی که ایجاد می‌کنند تا عده‌ای در آن مشغول کار شوند، قابل احترام است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام کارآفرینان خیر را ارزشمند دانست و با تاکید بر ضرورت جریان‌سازی کارآفرینی برای توانمند کردن مردم گفت: باید فضای کارآفرینی را در بخش‌هایی ایجاد کنیم که در آن هم توسه کارآفرینی شکل بگیرد و هم گروه‌های هدف و آحاد جامعه را شامل شود تا از این طریق یک نظام کارآفرینی در این کشور به وجود آید.
ربیعی خیر جمعی را به منزله عمل صالح دانست و گفت: امروز در ارتباط با بحث کارآفرینی و رابطه کارآفرینی با خیر جمعی چند نوع رابطه برقرار است. یک سری کارآفرینی برای گروه‌های هدف که کارآفرینان تنها معلولان را به کار می‌گیرند، نوع دیگری از کارآفرینی که افراد دارای سوء پیشینه و سابقه‌دار را استخدام می‌ کنند و این نوع کارآفرینی برای گروه‌های هدف به سرعت در حال گسترش است.
وی گفت: جامعه ما دارای ارزش‌های گرانقدری است، منتهی آنها را فراموش کرده‌ایم و باید این سنت‌ها و ارزش‌های فراموش شده را احیا کنیم. متاسفانه خیر جمعی خیلی وقت است کمرنگ شده و امروز کمتر می‌بینیم که پیرمردی را از خط کشی خیابان عبور بدهند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز نیاز داریم جامعه را همراه کنیم و فرصت‌های برابر اجتماعی برای همه قائل شویم. در جامعه‌ای که پر از آسیب اجتماعی است، خانواده مصون نیست لذا اگر طیفی از امر خیر را دور هم جمع کنیم و در جامعه گسترش بدهیم، موفق خواهیم بود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید