خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاندار هرمزگان با توجه به اینکه رویکرد کارآفرینان همواره با خلاقیت و نوآوری همراه است، گفت: از طرح ها و ایده های خلاقانه کارآفرینان این استان حمایت می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، فریدون همتی در نشست با اعضای هیات مدیره خانه مدیران کارآفرین استان هرمزگان افزود: رویکرد دولت کمک به حوزه کارآفرینی و سرمایه گذاری است و حمایت از کارآفرینان به تقویت روحیه اعتماد عمومی کمک کرده و خلاقیت و نوآوری را در جامعه شکوفا کند.
وی بیان داشت: فعال شدن بیشتر کارآفرینان هرمزگان، افزایش درآمد زایی و رونق اقتصادی در کشور را در پی خواهد داشت و بخش مهمی از مشکل اشتغال نیز رفع خواهد شد.
استاندار هرمزگان اظهار کرد: خانه مدیران کارآفرین در استان در حوزه های اشتغالزایی و اجتماعی قدم های موثری برداشته که شایسته تقدیر است و باید برای تحقق شعار سال (اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال) پیش ‌رو باشد.
همتی با تاکید بر لزوم همکاری بیشتر بخش دولتی با بخش خصوصی، بیان داشت: دستگاه های دولتی باید زمینه ساز توسعه فعالیت های بخش خصوصی باشند و در هرمزگان نیز این امر را به عنوان یک سیاست اصلی و مهم دولت دوازدهم پیگیری خواهیم کرد.
مدیرعامل خانه مدیران کارآفرین استان هرمزگان نیز در این نشست به اهمیت و نقش حوزه خدمات در ایجاد اشتغال اشاره کرد و اظهارداشت: خانه مدیران کارآفرین یک تشکل صنفی و بخش خصوصی واقعی است که در کنار کار و ایجاد شغل به مسئولیت های اجتماعی نیز توجه دارد.
عبدالرضا نادری پور افزود: این خانه ٥٠ عضو دائم و موقت دارد که توانسته برای یک هزار نفر در استان هرمزگان شغل ایجاد کند.
وی با قدردانی از اقدام های استاندار هرمزگان در حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری بیان داشت: خانه مدیران کارآفرین استان مجموعه ای از مدیران خلاق و توانمند است که این مکان را به جایگاهی مهم جهت تبادل تجربه تبدیل کرده است.
خانه مدیران کارآفرین هرمزگان در سال 95 با 26 نفر عضو و هیات موسس 9 نفره آغاز به کار کرد و اکنون به 50 عضو دائم و موقت رسیده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید