خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی گفت : توسعه نهادهای کارآفرینی یکی از طرح های وزارت کار در گسترش و تقویت کارآفرینی در سال جاری به شمار می رود .

به گزارش کارآفرین ناب، عیسی منصوری در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم درباره توسعه نهادهای کارآفرینی گفت: مراکز خدمات مشاوره کارآفرینی را نیز با هدف توسعه نهادهای کارافرینی در سراسر کشور راه اندازی کرده ایم و اکنون کوشش داریم از ظرفیت این مراکز برای اکوسیستم کارافرینی استفاده کنیم .

وی تاکید کرد : از ابتدای سال جاری چند طرح اصلی درحوزه توسعه کارآفرینی آغاز کرده ایم . هماهنگی افراد در مراکز خدمات مشاوره و کارآفرینی برای آموزش و مشارکت در طرح ها ازجمله برنامه های معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال به شمار می رود.

منصوری اظهار کرد : طرح های ارائه تسهیلات برای اشتغال فراگیر و روستایی ظرفیتی برای کمک به سرمایه گذاری است و انتظار داریم مشاوره های پیش و پس از اجرا و در هنگام پیاده سازی طرح ها از سوی مراکزمشاوره اطلاع رسانی و کارافرینی انجام شود.

منصوری افزود : در مباحث مربوط به ارائه تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی خدمات مراکز مشاوره اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی کمک می کند که بازار خارج از عرف در مناطق تشکیل نشود و در سرمایه گذاری ها از افراد متخصص استفاده شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید