خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با مدیر مرکز تجاری ایران در چین دیدار و درباره گسترش فعالیت مرکز تجاری و پاویون ملی ایران گفتگو کردند.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، علی‌مرتضی بی‌رنگ، رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و خوانگ مدیر پاویون ملی و مرکز تجاری ایران در شانگهای کشور چین با یکدیگر ملاقات کردند.

در این دیدار علی‌مرتضی بی‌رنگ قائم مقام معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در امور بین الملل و رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری در خصوص حمایت از توسعه روابط همکاری ایران و چین در حوزه تکنولوژی و دانش بنیان اعلام آمادگی کرد.

رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری اظهار کرد: با توجه به اینکه هدف از راه اندازی مرکز تجاری و پاویون ملی ایران در چین، ارائه و معرفی محصولات ایرانی به ویژه محصولات دانش بنیان در کشور چین و توسعه صادرات آنها است، هرگونه اقدامی در راستای «اعزام و پذیرش هیات های تجاری»، «برگزاری رویدادها و نشست های تجاری و B۲B» و «حضور در نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی بین دو کشور» مورد حمایت این مرکز قرار خواهد گرفت.

بی‌رنگ از خوانگ مدیر پاویون ملی و مرکز تجاری ایران در شانگهای کشور چین به عنوان مدیری علاقه مند و توانمند در مدیریت مرکز تجاری ایران نام برد و اظهار امیدواری کرد که روابط همکاری و توسعه صادرات بین دو کشور افزایش یابد.

در ادامه خوانگ با بیان اینکه در حال حاضر از ۷ حوزه مختلف محصولاتی که در پاویون ملی ایران به نمایش گذاشته شده است، بخش دانش بنیان فعال تر و پر رنگ تر بوده است، گفت: بطوریکه هر دو هفته یکبار با هماهنگی و مدیریت کارگزار تجاری ایران در چین، نشستهای مشترک میان شرکتهای ایرانی و چینی در محل پاویون ایران برگزار می شود.

وی افزود: در حال حاضر فضایی نزدیک به ۲ هزار متر دیگر برای در اختیار دادن بخش اداری به شرکتهای ایرانی در طبقه دوم پاویون در دست آماده سازی است و از شرکتهای دانش بنیان علاقه مند به فعالیت در کشور چین خواستیم تا از امکانات اداری این بخش استفاده کنند.

پاویون ملی و مرکز تجاری ایران در شانگهای چین اسفندماه سال گذشته با حضور نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری، سازمان توسعه تجارت ایران، اتاق بازرگانی ایران و چین و سرکنسولگری ایران در شانگهای و با حضور نمایندگانی از دستگاه‌های دولتی و سرمایه گذاری چین افتتاح و کار خود را آغاز کرد.

در حال حاضر ۱۰۰ محصول از ۴۵ شرکت دانش بنیان در بخش فناوری پیشرفته پاویون عرضه شده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید