خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی قم از افتتاح کلینیک اشتغال‌زایی و کارآفرینی و ارائه مشاوره‌های رایگان به دانشجویان و عموم مردم در جهت رفع چالش بیکاری خبر داد.

به گزارش کارآفرین ناب، محمدحسن نادری در گفتگو با خبرگزاری تسنیم، از افتتاح کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی در استان قم خبر داد و گفت: امروزه ایجاد فرهنگ مهارت‌آموزی یکی از نیازهای جامعه ما بوده که دانشگاه علمی-کاربردی با افتتاح این کلینیک و ارائه مشاوره‌های رایگان به دانشجویان و عموم مردم در جهت رفع این کاستی گام‌های مؤثری را برداشته است.

وی همچنین از حضور مشاوران این کلینیک در روستاها و مناطق محروم خبر داد و تصریح کرد: مهارت مهره مفقود جامعه امروز است که این کلینیک می‌تواند این خلأ را با هدایت علمی جوانان و با در نظر گرفتن نیاز جامعه سامان داده و فرد را به سمت یک شغل مناسب و مهارت مناسب پیش ببرد.

وی در ادامه با بیان جایگاه دانشگاه علمی-کاربردی در رفع چالش بیکاری در جامعه تصریح کرد: دانشگاه علمی کاربردی دانشگاهی است که مهارت برای آن در اولویت بوده و با توجه به نیاز جامعه درس و رشته‌ تحصیلی و دوره‌های پودمانی ارائه کرده و تدریس  آموزش را بر مبنای مهارت ارائه می‌دهد.نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید