خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده کمپین کارآفرینی جَنِک گفت: این کمپین با حمایت خیران، ۴۰۰ عدد صنایع دستی فاخر زنان بلوچ را برای تجاری‌سازی و ارائه در بازارهای ایران و جهان خریداری کرد.

به گزارش کارآفرین ناب، الهام فتح‌اللهی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: کمپین جَنِک به معنای زن بلوچ که به تازگی فعالیت خود را با حمایت خیران و کارآفرینان شروع کرده می‌خواهد با ایجاد یک برند، صنایع دستی فاخر زنان بلوچ را در بازارهای ایران و جهان ارائه دهد.

وی افزود: تاکنون بیش‌از 400 عدد صنایع دستی فاخر زنان بلوچ شامل دستبند، گوش‌واره، پابند، لباس‌های فاخر و کمربند توسط این کمپین از زنان روستایی صنایع‌دستی دوز روستاهای شرق چابهار تا نقطه صفر مرزی گواتر خریداری شده است.

نماینده کمپین کارآفرینی جَنِک تصریح کرد: حامیان این کمپین عمدتا سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری و شرکت‌های به‌نام اقامتی، تفریحی و پروازی گردشگری ایران هستند و قرار است این صنایع دستی با حمایت این حامی‌ها در نقاط مختلف کشور و نمایشگاه‌های بین‌المللی جهانی در سراسر جهان برای فروش به علاقه‌مندان ارائه شود.

فتح‌اللهی گفت: متعقدیم آن‌طور که باید به هنر دست زنان بلوچ که حقا و انصافا از فاخرترین و ارزشمندترین صنایع دستی ایران است توجه نشده و لازم است با حمایت همه‌جانبه، همه این صنایع دستی به‌شکل گسترده‌ای در ایران و بازارهای جهانی ارائه شود.

وی بابیان اینکه در صورت پرداخت همه‌جانبه و تجاری سازی صنایع دستی زنان روستایی بلوچ بخش مهمی از محرومیت بلوچستان جبران می‌شود؛ خاطرنشان کرد: با ارائه درست و گستره این صنایع دستی ضمن برندسازی، علاقه‌مندان زیادی را به حوزه صنایع دستی زنان بلوچ جذب خواهیم کرد و موجبات صنعتی شدن و اشتغال‌زایی پایدار زنان روستایی عمدتا در روستاهای محروم را فراهم خواهیم کرد.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید