خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر حقوقی و امور قراردادهای صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: ۷۶ هزار شغل پایدار در قالب اجرای طرح‌های صندوق کارآفرینی امید ایجاد و از سال گذشته ۱۸ هزار میلیارد تومان اعتبارات اشتغال‌زایی در مناطق روستایی و عشایری مصوب شده است.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد کرمانی‌نژاد در آئین افتتاح طرح‌های اقتصادی و کشاورزی در اردبیل اظهار داشت: 118 میلیارد تومان تسهیلات مالی به 160 طرح اقتصادی و کشاورزی در سطح استان اردبیل تزریق شده و در این زمینه شاهد توسعه استان در اقتصاد و اشتغال بوده‌ایم.

وی بیان کرد: 76 هزار شغل پایدار در قالب اجرای طرح‌های صندوق کارآفرینی امید ایجاد و از سال گذشته 18 هزار میلیارد تومان اعتبارات اشتغال‌زایی در مناطق روستایی و عشایری مصوب شده است که در این زمینه 12 هزار میلیارد تومان تخصیص یافته است و مابقی نیز تزریق می‌شود.

 مدیر حقوقی و امور قراردادهای صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: اجرای 733 طرح تسهیلات اشتغال‌زا با اشتغال‌زایی برای یک هزار و 50 نفر در دستور کار قرار گرفته و در راستای توسعه برنامه‌های دانش‌بنیان و نیز برنامه‌های حفظ محیط زیست نیز اقدامات قابل قبولی توسط صندوق کارآفرینی امید انجام یافته است.

کرمانی‌نژاد تصریح کرد: هدف این مجموعه ایجاد کارآفرینی و اشتغال‌زایی در سطح کشور است و این صندوق از طرح‌های زودبازده حمایت ویژه دارد تا بتوانیم با وحدت و همدلی مشکلات پیش رو را از سر راه برداشته و در امر توسعه واحدهای تولیدی دانش‌بنیان اقدامات ویژه‌ای انجام دهیم.

وی بیان کرد: در امر ارائه ایده‌های جدید نیز برنامه‌های مناسبی داریم و درصدد هستیم طرح‌های ویژه را به مرحله تجاری‌سازی برسانیم که این موضوع برای ما به نوبه خود حائز اهمیت بوده و انتظار ما بر این است که بتوانیم اهداف خود را به ثمر نشانده و در توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی کشور گام‌های اساسی و هدفمند برداریم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید