خانه    نقشه سایت    تلفن 021-26701198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.25 (6 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


زمان

زمان
فرض کنید بانکی وجود دارد که هرروز صبح مبلغی معادل ۸۶۴۰۰ تومان به حساب تان واریز می‌کند و بدون اینکه این مبلغ در روزهای مختلف تغییر کند به شما اجازه می‌دهد که هر چقدر دوست دارید از آن برداشت کنید و در پایان روز، هر آنچه از این مبلغ باقی

مانده باشد از شما می‌گیرد. با این پول چه خواهید کرد؟ مطمئناً از تمام موجودی خود استفاده و هر چه در حساب دارید برداشت می کنید.
همه چنین بانکی دارند و در آن حسابی برای خود افتتاح کرده اند. نام این بانک “وقت” است.
 هر روز صبح به شما ۸۶۴۰۰ ثانیه اعتبار می‌دهند و هر شب این اعتبار از دست می‌رود، حتی اگر نتوانسته باشید از آن به‌صورت مفیدی استفاده کنید.
این اعتبار ثابت است و هیچ تغییری در مقدارش به وجود نخواهد آمد هر روز برایتان حساب جدیدی باز می‌کند و هر شب تمام سوابق روزی را که سپری شده می سوزاند. اگر نمی‌توانید از سپرده روزانه خود استفاده کنید، اشکال از خودتان است. هیچ راه بازگشتی وجود ندارد.
باید با سپرده امروزتان و در زمان حال زندگی کنید و آن را به گونه ای سرمایه گذاری کنید که بیشترین سلامتی، شادابی و موفقیت را به دست آورید. بیشترین استفاده را از امروزتان ببرید.
سعی کنید همان گونه که با پول های موجود در بانک تان رفتار می کنید با زمان تان هم همان طور رفتار کنید.
 آیا تا به حال کسی را دیده اید که یک دسته تراول ۵۰۰۰۰ تومانی در جیب خود بگذارد و همین طور که در خیابان راه می رود آنها را به این طرف و آن طرف پرتاب کند و از این کار لذت ببرد . تصور کنید اگر چنین فردی را شما ببینید که با پول های خود این گونه رفتار می کند و به سادگی آنها را پرتاب می کند حتما به سلامت روانی او شک خواهید کرد و با تعجب ظاهر او را نگاه خواهید کرد.
 حالا اگر با دید استفاده از زمان به این موضوع نگاه کنیم تقریبا همه ما شبیه همان فرد دیوانه ای هستیم که پول های خود را تلف می کند . من و شما به راحتی ، روزانه وقتمان را در بازی های بیهوده کامپیوتری ، واتس آپ ، وایبر و … تلف می کنیم و مطمئن هستیم که هیچ کس به ما نمی خندد. چون به زمان، به چشم یک کالای بی ارزش نگاه می کنیم، مانند سنگریزه بیابان که همه جا می شود آن را پیدا کرد .
 در پایان دوباره تاکید می کنم از زمان تان به بهترین شکل استفاده کنید چون زمان از پول بانکتان هم مهم تر است چون اگر موجودی بانکی خود را از سر ندانم کاری هدر دادید می توانید آن را با سعی و تلاش برگردانید در حالیکه اگر زمان تان را از دست دادید فقط آه و حسرت برایتان باقی خواهد ماند .

منبع: http://simineh.com
 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
گالری تصاویر

با ما در ارتباط باشید