خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیراجرایی الکامپ درباره بخش الکام جابز گفت: تعدادی از شرکت ها که جاذب نیروی کار هستند و‌ نیروهای درس اموخته دانشگاهی که اماده برای حضور در بازار کار هستند باهم در این بخش مرتبط می شوند.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری فارس، رضا حیدری مدیر اجرایی الکامپ در نشست خبری بیست و‌پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ که عصر امروز برگزار شد، گفت: حضور شرکت های داخلی با استفاده از توان داخلی به رونق این نمایشگاه کمک می کند البته تعرفه های نمایشگاهی نسبت به سال گذشته افزایش نداشته است.

وی تاکید کرد: دونوع تقاضای ثبت نام برای استارتاپی ها و شرکت ها در نظر گرفته شده است و ۷۵۰ تقاضا به ثبت رسیده است همچنین ۷ شرکت از ۷ کشور نیز اعلام امادگی برای حضور در نمایشگاه را دارند که هنوز حضورشان نهایی نشده است.

حیدری درباره جزییات الکام جابز توضیح داد:یکی از بخش های جانبی الکام جابز است که این موضوع برای ایجاد شغل و کارآفرینی در حوزه آی تی با حمایت و سوبسید سازمان نظام صنفی رایانه ای است.

وی تاکید کرد: براین اساس، تعدادی از شرکت ها که جاذب نیروی کار هستند و‌نیروهای درس اموخته دانشگاهی که اماده برای حضور در بازار کار هستند باهم در این بخش مرتبط می شوند.

مدیر اجرایی الکامپ ادامه داد:پلت فرمی ارایه می شود که توسط آن همه غرفه ها برای جذب نیروی کار اماده می شوند و پس از پایان جشنواره، گزارش این بخش ارائه می شود.

وی خاطر نشان کرد:با استفاده از ۱۰۰۰ متر مربع سالن می توان ظرفیت مناسبی برای این موضوع اختصاص داد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید