خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صندوق کارآفرینی امید 100 میلیارد تومان برای اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان اختصاص داد.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رئیس هیئت مدیره صندوق کار آفرینی امید درهمایش کارآفرینی و اشتغال ایرانشهر گفت: این مبلغ را دولت امسال با هدف حمایت از کارآفرینان استان و کمک به عرضه محصولات تولیدی منطقه اختصاص داده است.
علی ربیعی افزود: سیستان و بلوچستان از ظرفیت نیروی انسانی خوب و قابلیت های صنایع دستی، کشاورزی و صنعتی مطلوبی برخوردار است که با حمایت دولت و بخش خصوصی می‌توان به رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این استان مهم کمک کرد.
وی همچنین گفت: در هر شهرستان یک روستا را با اختصاص تسهیلات کافی، به عنوان روستای بدون بیکار معرفی می‌کنیم که در ایرانشهر روستای کلینک اعظم خانی به عنوان روستای بدون بیکار معرفی شده است.
نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم از ایرانشهر به عنوان جوانترین شهرستان کشور یاد کرد و گفت: مردم و بخش خصوصی از تسهیلاتی که مجلس و دولت پیش بینی کرده اند، استفاده کنند.
محمد نعیم امینی فرد افزود: در سالی که از سوی رهبر انقلاب به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است، باید همه دست به دست هم بدهیم و با استفاده از ظرفیت‌های منطقه در بخش های کشاورزی، معدنی، صنعت و گردشگری زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنیم.
صندوق کارآفرینی امید سال گذشته 90 میلیارد تومان برای اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان اختصاص داده بود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید